Menu
Alışveriş Sepeti

NİPPON PAİNT

Nippon Paint Chalky Kara Tahta Boyası Nippon Paint Chalky Kara Tahta Boyası
Yeni
ÜRÜN TANIMIUygulandığı yüzeyleri yazı tahtası haline dönüştüren, üzerine tebeşir ile yazı yazılabilen, su bazlı, siyah renkli, akrilik emülsiyon esaslı dekoratif bir iç cephe boyasıdır.UYGULANACAK YÜZEYLERKendini taşıyabilen sıvalı, macunlu, alçılı, MDF, alçıpan ve eski boyalı yüzeyler üzerine uygul..
199,00TL
Nippon Paint Duchesse Satin Sandy Dekoratif Boya 2.5 LT
Yeni
ÜRÜN TANIMISu bazlı, akrilik reçine esaslı, sedef görünümlü ve kumlu yapıda dekoratif özellikli son kat iç cephe boyasıdır. UYGULANACAK YÜZEYLER Nippon Paint Duchesse Satin Sandy, uygulaması yapılacak yüzeylerin düzgün, sağlam, nemsiz ve kendini taşıyabilen yüzeyler olması gerekmektedir. Yüzey mutla..
259,00TL
Nippon Paint Leona Dekoratif Boya 2.5 LT
Yeni
ÜRÜNSu bazlı, silikon katkılı, yüksek silinme direncine sahip, ipek mat dokuda, dekoratif son kat iç cephe boyasıdır.ÖZELLİKLERİNippon Paint Leona silikon teknolojisi ile güçlendirilerek, yaratılan yüksek dayanım gücü ve kendisine özel ipek mat dokusu sayesinde gerçek silinme özelliğine sahiptir. İp..
199,00TL
Nippon Paint Magnetica Magnet Macun 2.5 LT Nippon Paint Magnetica Magnet Macun 2.5 LT
Yeni
ÜRÜN TANIMIAkrilik kopolimer emülsiyon esaslı, uygulandığı yüzeyleri magnet yapıştırılabilir hale getiren bir çeşit iç cephe macunudur. Üzerine boya uygulanabilir. UYGULANACAK YÜZEYLERKendini taşıyabilen sıvalı, macunlu, alçılı ve eski boyalı yüzeyler üzerine uygulanabilir. Dolgu gerektiren yüz..
189,00TL
Nippon Paint Projectura Özel Projeksiyon Boyası 2.5 LT Nippon Paint Projectura Özel Projeksiyon Boyası 2.5 LT
Yeni
ÜRÜN TANIMNippon Paint Projectura, su bazlı, silikon katkılı akrilik kopolimer esaslı, mat görünümlü fonksiyonel bir iç cephe boyasıdır. Uygulandığı yüzeylerde projeksiyon cihazından gönderilen görüntüyü yansıtarak projeksiyon perdesi görevi görür. Normal yüzeyler gibi ışığı dağıtmaz, izleyicinin ra..
149,00TL
Nippon Paint Traverta Dekoratif Sıva 2.5 LT Nippon Paint Traverta Dekoratif Sıva 2.5 LT
Yeni
ÜRÜN TANIMINippon Paint Traverta iç cephelerde kullanılabilen, mala ile uygulanıp desen verilebilen, başta doğal taş görünümüne sahip olmakla birlikte, kolay desen verilen yapısı ile pek çok farklı desen alternatifi olan, dekoratif, akrilik esaslı, kullanıma hazır renkli sıvadır.UYGULANACAK YÜZEYLER..
469,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)